Sponsoren

Absolutely Fresh • www.absolutelyfresh.nl
Adcam • www.adcam.nl
Allure Verlichting • www.debesteverlichting.nl
Apeldoorn 2000 • www.apeldoorn2000.nl
t Assurantiekantoor • www.t-assurantiekantoor.nl
Auto de Kock • www.autobedrijfdekock.nl
Auto Henk Schasfoort • www.ahs-wierden.nl
Auto Scheppink • www.scheppink.nl
Auto Scholing Twente • www.hondatwente.nl
Auto Zwijnenberg • www.auto-zwijnenberg.nl
Autobedrijf Thijs • www.autothijs.nl
Babor Beauty Spa Wierden • www.schoonheidsinstituutdesiree.nl
Bekhuis & KleinJan Architecten • www.bekhuis-kleinjan.nl
Berdal • www.berdal.com/nl
Besamu • www.besamu.nl
Beverdam Tandarts • www.tandheelkundebeverdam.nl
Bijouterie de Vlinder • www.bijouteriedevlinder.nl
BJZ.nu Bestemmingsplannen • www.bjz.nu
Bloemen by Bas • www.bloemenbijbas.nl
Braamhaar Ankone • www.braamhaarankone.nl
Brilmode Wierden • www.brilmodewierden.nl
NLG Wierden • www.nlgroup.nl
Cancomatic • www.cancomatic.nl
Concept Mobile • www.conceptmobile.nl
Concerndrukkerij • www.concerndrukkerij.nl
Cijfermeester Willemsen • www.cijfermeester.nl
Dirksen • www.dirksenbv.nl
Engberts en Olthuis • www.engbertsenolthuis.nl
Eshuis Hoveniers • www.eshuis-tuin.nl
Farm Result • www.farmresult.com
Finezze Lingerie • www.finezze.nl
FP Collection • www.fpcollection.com
Gierveld Krone www.gierveldkrone.nl
Drankacties • www.drankacties.nl
Guitarcenter • www.guitarcenter.nl
Hair Level • www.hair-level.nl
Nijhoff Architecten • www.nijhoffarchitecten.nl
Hollegien Assurantiën • www.hollegienassurantien.nl
Hotel Restaurant de Uitkijk • www.de-uitkijk.nl
ING • www.ing.nl
Intersens • www.sensabikes.com
Innovation Audio • www.innovationaudio.nl
Loonbedrijf W.G. Jansen
Eupe & Zonen • www.janseneupe.nl
Jannink Beton • www.janninkbeton.nl
Harbers Schilder • www.harbersschilderwerken.nl
Juwelier Denissen • www.juwelierdenissen.nl
Kaas & Smaak • kaasensmaak.pgtb.me
Kees Smit • www.keessmit.nl
Kenkhuis en Gil • www.kenkhuisgil.nl
Kienhuis bouw/ projectmanagement • www.kienhuis-bouwprojecten.nl
Kim Holterman • www.kimholterman.nl
Kolkman Business Administration • www.kolkman-nl.com
Kompactor Intern Transport • www.kompactor.nl
Körbl Producties • www.korbl.nl
Kötter Advocaten • www.kotteradvocaten.nl
Lamers Natuursteen • www.lamers-almelo.nl
Lammert Meijer Oud Metaal
Lammertink Electro • www.lammertink-wierden.nl
Lammertink Schilders • www.lammertinkschilders.com
Lucky The Feel Good Provider • www.lucky.nl
Mensink Dakdekkers • www.pannendakenvernieuwen.nl
Maximavloeren • www.maximavloerenwierden.nl
Michiel Zuur • www.michielzuurgordijnen.nl
Microform • www.microform.nl
Skepp • www.skepp.nl
Nijsink Timmerwerken & Interieurbouw • www.nijsinkti.nl
Nieuwenhuis makelaars  • www.nieuwenhuismakelaardij.nl
Jeroen Scholten Stoffering  • www.jeroenscholtenstoffering.nl
Nijwie • www.nijwie.nl
Occasion Service Wierden • www.occasionservicewierden.nl/
OH Reclame & Marketing • www.oh-reclame.nl
Openhaardencentrum Wierden • www.ohcwierden.nl
Paauwe Installatie • www.paauwe.nl
Peter Omlo • www.peter-omlo.nl
Plettenburg • www.plettenburg.net
Prins Hoveniers • www.hoveniersprins.nl
Profile Tyrecenter Heuver • www.profile-heuver.nl
Reclame Plus • www.reclameplus.nl
Reterink • www.reterink.com
Ricks Flowers • www.ricksbloemen.nl
RMS Beton • www.rmsbetonvloeren.nl
Rob Nijhuis Fotografie • www.robnijhuis.com
Rodi Beveiliging
Samitex • www.samitex.nl
Servion • www.servionhypotheken.nl
Schipper Technisch Handelsburo • www.schipper-techniek.nl/
Skepp Design and Build • www.skepp.nl
So Me Mode • www.somemode.nl
Spekenbrink Assurantiën en Vastgoed • www.spekenbrink.biz
Steenbergen Schoenen • www.steenbergen-schoenen.nl
Sterk Langs de Lijn • www.sterklangsdelijn.nl
Sunny Paradise Zonnestudio • www.sunnyparadise.nl
Taxi Schasfoort • www.taxischasfoort.nl
Te Wierik Administratieve Diensten • www.tewierik.info
Teunissen & Becking • www.teunissen-becking.nl
Thoma Assurantie- en Pensioenadviseurs • www.thomagroep.nl/
Tigerstop • www.tigerstop.com
Totaal techniek Wierden • www.totaaltechniekwierden.nl
Tyro Remotes • www.tyroremotes.nl
Tankstation Schasfoort
Van Buuren Groep • www.van-buuren.com
Van den Bosch Beton • www.vdboschbeton.nl
Van Goor Schuurman Notarissen • www.vangoorschuurman.nl
Voortman Keukens • www.voortmankeukens.nl
Waalderink tuinmachines • www.waalderink.nl
Weerink Evenementen • www.weerinkevenementencatering.nl
Witzand Bouwmaterialen • www.witzand.nl
Woolderink Technische Installaties • www.woolderink.nl
Zwembad de Kolk • www.dekolk.nl

Dirty Daddies

Donderdag 19 juli 2018

Gerhard Ekdom & Michiel Veenstra bekend

Vrijdag 20 juli 2018

Roel van Velzen

Zaterdag 21 juli 2018

Vrienden van Wiezo
  • Epicz Grafische Communicatie
  • Invent IT
  • Top-CMS
  • Bistro de Oale Ste
  • AH

De Wierdense Zomerfeesten is een initiatief van Stichting Wierden Promotion. Het ontwerp en de uitvoering van de website is een samenwerking van Epicz, Top-CMS en Klyck.