Sponsoren

123Magazijn inrichting www.123magazijninrichting.nl 
Absolutely Fresh • www.absolutelyfresh.nl
Adcam • www.adcam.nl
Administratie kantoor het Oosten www.administratiekantoorhetoosten.nl
Allure Verlichting • www.debesteverlichting.nl
Apeldoorn 2000 • www.apeldoorn2000.nl
Auto de Kock • www.autobedrijfdekock.nl
Auto Henk Schasfoort • www.ahs-wierden.nl
Auto Scheppink • www.scheppink.nl
Auto Scholing Twente • www.hondatwente.nl
Autobedrijf Schmidt www.autoschmidt.nl
Auto Zwijnenberg • www.auto-zwijnenberg.nl
Bekhuis & KleinJan Architecten • www.bekhuis-kleinjan.nl
Becking Tegelwerken becking-tegels.nl/
Berdal • www.berdal.com/nl
Beverdam Tandarts • www.tandheelkundebeverdam.nl
BJZ.nu Bestemmingsplannen • www.bjz.nu
Braamhaar Ankone • www.braamhaarankone.nl
Goodlife Sport Wierden www.goodlifesports.nl
Cancomatic • www.cancomatic.nl
Concept Mobile • www.conceptmobile.nl
Concerndrukkerij • www.concerndrukkerij.nl
Cijfermeester Willemsen • www.cijfermeester.nl
Dasko www.dasko.nl
De Co-Ondernemers BV www.co-ondernemers.nl
Dirksen • www.dirksenbv.nl
DITT www.ditt.nl
Engberts en Olthuis • www.engbertsenolthuis.nl
Enegiercontrol •  www.energie-control.nl
Farm Result • www.farmresult.com
Fusite climate.emerson.com
Gierveld Krone www.gierveldkrone.nl
Gerritsen dak techniek www.gerttitsendaktechniek.nl 
Goodlife sports www.goodlifesports.nl
Groot Groener www.grootgroener.nl
Nijhoff Architecten • www.nijhoffarchitecten.nl
Hasperhoven parket https://hasperhoven.nl/
Hollegien Assurantiën • www.hollegienassurantien.nl
Jannink Beton • www.janninkbeton.nl
Harbers Schilder • www.harbersschilderwerken.nl
Hiepp www.hiepmanagement.nl
Hoften strak schilders www.hoften.nl
Hooom www.hooom.eu
Kees Smit • www.keessmit.nl
Kim Holterman • www.kimholterman.nl
Kolkman Business Administration • www.kolkman-nl.com
Kompactor Intern Transport • www.kompactor.nl
Kötter Advocaten • www.kotteradvocaten.nl
Lammert Meijer Oud Metaal
Lammertink Schilders • www.lammertinkschilders.com
Lucky The Feel Good Provider • www.lucky.nl
Mensink Dakdekkers • www.pannendakenvernieuwen.nl
Maximavloeren • www.maximavloerenwierden.nl
Munsterhuis • www.munsterhuis.nl
Microform • www.microform.nl
Nijsink Timmerwerken & Interieurbouw • www.nijsinkti.nl
Nijsink Mulhof Schilderwerken nijsinkmulhof.nl
Nieuwenhuis makelaars  • www.nieuwenhuismakelaardij.nl
Jeroen Scholten woning en projectstoffering • www.jeroenscholtenstoffering.nl
Occasion Service Wierden • www.occasionservicewierden.nl/
OH Reclame & Marketing • www.oh-reclame.nl
Openhaardencentrum Wierden • www.ohcwierden.nl
Partou Kinderopvang www.partou.nl
Paauwe Installatie • www.paauwe.nl
Peter Omlo • www.peter-omlo.nl
Prins Hoveniers • www.hoveniersprins.nl
R Bakker Plafonds en timmerwerken 
Reterink • www.reterink.com
Reclame Plus Wierden reclameplus.nl
Ricks Flowers • www.ricksbloemen.nl
RMS Beton • www.rmsbetonvloeren.nl
Rodi Beveiliging
Rubro Vuurwerk www.rubro.nl
Samitex • www.samitex.nl
Servion • www.servionhypotheken.nl
Schipper Technisch Handelsburo • www.schipper-techniek.nl/
Spekenbrink Assurantiën en Vastgoed • www.spekenbrink.biz
Staman Steel www.stamansteel.nl
Taxi Schasfoort • www.taxischasfoort.nl
Teunissen & Becking • www.teunissen-becking.nl
Thoma Assurantie- en Pensioenadviseurs • www.thomagroep.nl/
Tijka Wierden www.tijkawierden.nl
Tyro Remotes • www.tyroremotes.nl
Tankstation Schasfoort
Tijhof www.tijhof.nl
Tuin en Terras Twente www.tuinenterras.nl/twente-wierden/
Van Buuren Groep • www.van-buuren.com
Van den Bosch Beton • www.vdboschbeton.nl
Van de Kolk Infra www.vanderkolk-infra.nl
Van Goor Schuurman Notarissen • www.vangoorschuurman.nl
VS Prefab www.vsprefab.nl
Voortman Keukens • www.voortmankeukens.nl
Weerink Evenementen • www.weerinkevenementencatering.nl
Woolderink Technische Installaties • www.woolderink.nl

Sponsoren van de kaaskoningin

Booming Bags www.boomingbags.nl
Bijouterie de Vlinder •www.bijouteriedevlinder.nl
Finezze Lingerie •www.finezze.nl
Juwelier Denissen •www.juwelierdenissen.nl
Kaas & Smaak • kaasensmaak.pgtb.me
Babor Beauty Spa Wierden • www.schoonheidsinstituutdesiree.nl
Brilmode Wierden • www.brilmodewierden.nl
So Me mode www.somemode.nl
Steenbergen Schoenen www.steenbergen-schoenen.nl
Hair by Dominique
Le Jardin bloemen www.bloemistlejardin.nl

Dirty Daddys

Donderdag 11 juli 2019

Baby Blue

Vrijdag 12 juli 2019

Trijntje Oosterhuis

Zaterdag 13 juli 2019

Vrienden van Wiezo
  • Epicz Grafische Communicatie
  • Invent IT
  • Top-CMS
  • Bistro de Oale Ste
  • AH

De Wierdense Zomerfeesten is een initiatief van Stichting Wierden Promotion. Het ontwerp en de uitvoering van de website is een samenwerking van Epicz en Top-CMS.