Sponsoren

Absolutely Fresh • www.absolutelyfresh.nl
Adcam • www.adcam.nl
Adviesbureau peddemors www.adviesbureaupeddemors.nl
Allure Verlichting • www.debesteverlichting.nl
Apeldoorn 2000 • www.apeldoorn2000.nl
Auto de Kock • www.autobedrijfdekock.nl
Auto Henk Schasfoort • www.ahs-wierden.nl
Auto Scheppink • www.scheppink.nl
Auto Scholing Twente • www.hondatwente.nl
Auto Zwijnenberg • www.auto-zwijnenberg.nl
Autobedrijf Thijs • www.autothijs.nl
Babor Beauty Spa Wierden • www.schoonheidsinstituutdesiree.nl
Bekhuis & KleinJan Architecten • www.bekhuis-kleinjan.nl
Berdal • www.berdal.com/nl
Beverdam Tandarts • www.tandheelkundebeverdam.nl
Bijouterie de Vlinder • www.bijouteriedevlinder.nl
BJZ.nu Bestemmingsplannen • www.bjz.nu
Bloemen by Bas • www.bloemenbijbas.nl
By Nikki • by-nikki.nl
Braamhaar Ankone • www.braamhaarankone.nl
Brilmode Wierden • www.brilmodewierden.nl
Goodlife Sport Wierden www.goodlifesports.nl
Cancomatic • www.cancomatic.nl
Concept Mobile • www.conceptmobile.nl
Concerndrukkerij • www.concerndrukkerij.nl
Cijfermeester Willemsen • www.cijfermeester.nl
De Co-Ondernemers BV www.co-ondernemers.nl
Dekker interieur www.dekkerinterieur.nl
Dirksen • www.dirksenbv.nl
DITT www.ditt.nl
Engberts en Olthuis • www.engbertsenolthuis.nl
Enegiercontrol •  www.energie-control.nl
Farm Result • www.farmresult.com
Finezze Lingerie • www.finezze.nl
FP Collection • www.fpcollection.com
Gierveld Krone www.gierveldkrone.nl
Gerritsen dak techniek www.gerttitsendaktechniek.nl 
Groot Groener www.grootgroener.nl
Nijhoff Architecten • www.nijhoffarchitecten.nl
Hollegien Assurantiën • www.hollegienassurantien.nl
ING • www.ing.nl
Intersens • www.sensabikes.com
Innovation Audio • www.innovationaudio.nl
Loonbedrijf W.G. Jansen
Eupe & Zonen • www.janseneupe.nl
Jannink Beton • www.janninkbeton.nl
Jan Pas  • www.janpas.nl
Harbers Schilder • www.harbersschilderwerken.nl
Hiepp www.hiepmanagement.nl
Juwelier Denissen • www.juwelierdenissen.nl
Kaas & Smaak • kaasensmaak.pgtb.me
Kees Smit • www.keessmit.nl
Kienhuis bouw/ projectmanagement • www.kienhuis-bouwprojecten.nl
Kim Holterman • www.kimholterman.nl
Kolkman Business Administration • www.kolkman-nl.com
Kompactor Intern Transport • www.kompactor.nl
Kötter Advocaten • www.kotteradvocaten.nl
Lammert Meijer Oud Metaal
Lammertink Schilders • www.lammertinkschilders.com
Lucky The Feel Good Provider • www.lucky.nl
Mensink Dakdekkers • www.pannendakenvernieuwen.nl
Maximavloeren • www.maximavloerenwierden.nl
Michiel Zuur • www.michielzuurgordijnen.nl
Munsterhuis • www.munsterhuis.nl
Microform • www.microform.nl
Nijsink Timmerwerken & Interieurbouw • www.nijsinkti.nl
Nieuwenhuis makelaars  • www.nieuwenhuismakelaardij.nl
Jeroen Scholten woning en projectstoffering • www.jeroenscholtenstoffering.nl
Occasion Service Wierden • www.occasionservicewierden.nl/
OH Reclame & Marketing • www.oh-reclame.nl
Openhaardencentrum Wierden • www.ohcwierden.nl
Paauwe Installatie • www.paauwe.nl
Peter Omlo • www.peter-omlo.nl
Prins Hoveniers • www.hoveniersprins.nl
Reclame Plus • www.reclameplus.nl
Reterink • www.reterink.com
Regio Vakwerk www.regiovakwerk.nl
Ricks Flowers • www.ricksbloemen.nl
RMS Beton • www.rmsbetonvloeren.nl
Rob Nijhuis Fotografie • www.robnijhuis.com
Rodi Beveiliging
Samitex • www.samitex.nl
Servion • www.servionhypotheken.nl
Schipper Technisch Handelsburo • www.schipper-techniek.nl/
Spekenbrink Assurantiën en Vastgoed • www.spekenbrink.biz
Staman Steel
Taxi Schasfoort • www.taxischasfoort.nl
Te Wierik Administratieve Diensten • www.tewierik.info
Teunissen & Becking • www.teunissen-becking.nl
Thoma Assurantie- en Pensioenadviseurs • www.thomagroep.nl/
Tigerstop • www.tigerstop.com
Totaal techniek Wierden • www.totaaltechniekwierden.nl
Tyro Remotes • www.tyroremotes.nl
Tankstation Schasfoort
Van Buuren Groep • www.van-buuren.com
Van den Bosch Beton • www.vdboschbeton.nl
Van Goor Schuurman Notarissen • www.vangoorschuurman.nl
Voortman Keukens • www.voortmankeukens.nl
Vplan www.vplan.nl
Waalderink tuinmachines • www.waalderink.nl
Weerink Evenementen • www.weerinkevenementencatering.nl
Woolderink Technische Installaties • www.woolderink.nl
Woolderink Metal Products www.wmp.nu
Zwembad de Kolk • www.dekolk.nl

Naam wordt bekend gemaakt

Donderdag 11 juli 2018

Naam wordt bekend gemaakt

Vrijdag 12 juli 2018

Naam wordt bekend gemaakt

Zaterdag 13 juli 2018

Vrienden van Wiezo
  • Epicz Grafische Communicatie
  • Invent IT
  • Top-CMS
  • Bistro de Oale Ste
  • AH

De Wierdense Zomerfeesten is een initiatief van Stichting Wierden Promotion. Het ontwerp en de uitvoering van de website is een samenwerking van Epicz en Top-CMS.